Gdzie tanie szyby do Espero?

  szukane wyrażenia:   szyby
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ekspertow ponownie,

zapytuje od razu konkretnie - gdzie w Wa-wie mozna kupic najtaniej przednia szybe do Espero?
Mam odpryski jakby ktos do mnie strzelal, z jednego az zaczela szyba pekac i mam elegancki wzorek pekniecia na polowie calej szyby.

Za podpowiedzi z gory dziekuje.

Pozdrawiam,
pasikonik
 
 
Nie licz na cos taniego, bo szyba przednia do naszego modelu jest podobno najdrozsza szyba ze wszystkich modeli daewoo. Dowiadywalem sie kiedys na inzynierskiej i uslyszalem slowa ktore zabrzmialy jak wyrok - 1400 zl
Mam male pekniecie na dole ktore nawet ciezko zauwazyc wiec nawet jak bede go sprzedawac to sie nie przyznam.
  
 
Pycel... mam nadzieje ze słowa:

"... nawet jak bede go sprzedawac..." byly w kontekscie ....

"...nawet jak bede go zmienial na nowszy z mniejszym przebiegiem i lepszym wyposazeniem..."
  
 
Wlasnie dzwonilem do brata pracujacego w koszalinskiej firmie JAAN - producet szyb samochodowych. Powiedzial ze cena okolo 300PLN +- 100. Juttro dowiem sie dokladnie jak bedzie w pracy. Jestem pewien ze w wawie mozna kupic szyby ich produkcji.

pozdrawiam
  
 
Sprawdziłem informacje o szybie. W koszalinie u producenta kosztuje ona 386 zł.- jest to cena detaliczna. W kazdym wiekszym miescie jest filia firmy JAAN. Cena oczywiscie moze sie roznic. Ale i tak nie bedzie to 1400zl.

pozdrawiam
  
 
Witam,

a ja wreszcie znalazlem - za 364zł brutto i to już jest cena z montażem.
Dla zainteresowanych: AUTOSZYBY ul. Mszczonowska 19A

Pozdrawiam,
pasikonik
 
 
Na przyszłość "Jaan" autoszyby
 
 
Na przyszłość "Jaan" autoszyby
 
 
Szyba czołowa do Espero 200 zł + 80 zł montaż Komorniki koło Poznania tel 0618107282
  
 
Ja w tamtym tygodniu zapłaciłem 300PLN z montażem + około 20PLN za nową naklejkę rejestracyjną.
  
 
Panowie !
Szyba szybie nierówna. Są klejone są i hartowane, są białe są z paskiem, przyciemniane. Dwa tygodnie temu kupiłem szybę klejoną barwioną z paskiem za 220 PLN + montaż 100 PLN.
Pozdrawiam.
  
 
Swego czasu po "wypadku" z moją szybą też nogi sie podemną ugięły jak usłyszałem cenę w DU 1300PLN!!!!
Na szczęście dla mnie udało mi się załatwić "lewiznę" za całe 100 PLN (SŁOWNIE: sto złotych) +drugie tyle za wpraweinie , niestety była to jednorazowa sprawa
Ale tak jak zwrócili uwage przedmówcy jak poszukasz powinieneś się zmieścić spokojnie w 400

GG